Profil spoločnosti

Spoločnosť CUSTOM.real, s.r.o. sídli v Žiline, jej činnosť je zameraná na oblasť obchodovania so všetkými druhmi nehnuteľností, pričom dôraz spoločnosť kladie najmä na obchodovanie s nehnuteľnosťami na bývanie v Žiline a blízkom okolí a tiež s nehnuteľnosťami komerčného charakteru pre obchod a priemysel v regióne severného Slovenska.

Spoločníci a konatelia spoločnosti Ing. Eugen Cagáň a Ing. Petr Růžička pôsobia na trhu s nehnuteľnosťami od roku 1993, kedy začínali ako združenie fzyických osôb R. & C. SOLID, pričom v roku 2002 bolo združenie transformované na obchodnú spoločnosť CUSTOM.real, s.r.o. Naša spoločnosť zabezpečuje obchodnú činnosť od roku 2002 výlučne prostredníctvom spoločníkov, zamestnancov spoločnosti a taktiež interných a externých maklérov.

CUSTOM.real je riadnym členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenskej republiky), ktorá svojimi požiadavkami kladenými na členov asociácie zabezpečuje klientom členských firiem záruku profesionálnej úrovne a odbornosti pri poskytovaní služieb. Naša spoločnosť má uzatvorenú poistnú zmluvu pre prípad škôd spôsobených činnosťou realitnej kancelárie s poisťovou Allianz Slovesnká poisťovňa a.s. na sumu 300.000,- €. Našim klientom vieme nielen poskýtnúť kvalitné služby v oblasti realít, ale taktiež zabezpečiť služby na vysokej úrovni v súvisiacich oblastiach, ako sú právne služby, finančné poradenstvo, daňové a účtovné poradenstvo, stavebníctvo a architektúra atď. To všetko v slovenskom, prípadne i v anglickom jazyku. Kvalita našich služieb, priamy a otvorený prístup k našim zákazníkom presvedčili už mnohých, ktorí uvažovali ako najlepšie postupovať pri predaji, kúpe či prenájme nehnuteľnosti aby prekročili prah našej kancelárie a teraz sa s dôverou vracajú pri realizácii svojich ďalších zámerov.

Od roku 2016 sme taktiež členom Realitnej únie Slovenskej republiky.

Všetci naši riadni makléri sú vyškolení kurzami NARKS a taktiež realitnej únie a prešli licenčnými skúškami NARKS.


"Spokojný zákazník má pre nás oveľa väčšiu hodnotu ako rýchly zisk zrealizovaný na úkor klienta."

 

Naše priestory