Predáme kompletne zariadený apartmán (3) v obci Makov

Cena:
97 500,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Čadca
Obec: Makov
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 69 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 55625165
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predáme kompletne zariadený apartmán so spoluvlastníckym podielom 1/4 na rovinatom pozemku o výmere 1238 m2 a na samostatnej stavbe letnej kuchyne s grilom v obci Makov. Apartmán sa nachádza na 2 NP domu, má úžitkovú plochu 53,25m2, obsahuje zariadenú obývaciu izbu s kuchynským kútom s linkou so spotrebičmi, spálňu, a priestrannú kúpeľňu s WC a chodbu. K apartmánu patrí 15,98 m2 vykurovaný priestor v suteréne domu s prípravou na saunu. Apartmán je vykurovaný úsporným elektródovým elektrickým kotlom a je vhodný na rekreáciu 4-6 osôb alebo celoročné bývanie pre 2-4 osoby, alarm, bezpečnostné dvere.
Apartmánový dom je napojený na všetky siete: elektrickú prípojku, plynovú prípojku, vodovod a je odkanalizovaný cez čističku odpadových vôd. Samotný dom je murovaný, zateplený 10 cm polystyrénom, po kompletnej rekonštrukcii a realizovanej prístavbe kolaudovanej v roku 2013. Apartmán je kompletne vybavený od lyžičiek po periny, pripravený na užívanie. Nehnuteľnosti sú bez tiarch, kúpou voľné, možnosť úveru.

Lyžiarske stredisko SKI MAKOV sa zasnežuje a pripravuje na sezónu.

- letná kuchyňa - posedenie s grilom aj vnútorné kachle na pevné palivo
- zateplené, úsporné, zabezpečené, ekologické
- vybavené, pripravené na okamžité užívanie
- dostupné celoročne, 20 km z diaľnice, exit Bytča
- kľudné miesto, krásna príroda, do civilizácie kúsok
- parkovanie priamo pri dome
- ponúkame služby správcu, kosenie, upratovanie
starosť o posteľnú bielizeň, prevádzku čističky apod.

English:
For sale a fully furnished apartment with 1/4 co-ownership share on a flat land of 1238 m2 and on a separate building with a summer kitchen with grill in the village of Makov. The apartment is located on the 2nd floor of the building, has a usable area of ​​53.25m2, includes a furnished living room with a kitchenette with appliances, a bedroom, and a spacious bathroom with a toilet and a hallway. The apartment includes 15.98 m2 of heated space in the basement of the house with preparation for a sauna. The apartment is heated by an economical electrode electric boiler and is suitable for recreation for 4-6 people or year-round living for 2-4 people.
The apartment house is connected to all networks: electricity connection, gas connection, water supply and is drained through a wastewater treatment plant. The house itself is made of brick, insulated with 10 cm polystyrene, after a complete reconstruction and an extension approved in 2013. The apartment is fully equipped, from spoons to duvets, ready for use. The properties are free of title, free with purchase, loan possible.

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Petr Růžička
Telefón:00421 903 442 162
E-mail:ruzicka-ZVNC-customreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.