Apartmány Kľak
Vyhľadávanie

V ponuke je 69 nehnuteľností.

Predáme dom a skladovú halu vo Varíne

Cena:
395 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Žilina
Obec: Varín
Ulica: M. R. Štefánika
Kategória: Komerčné objekty
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 340 m2
ID inzerátu: 55625047
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predáme prevádzku na podnikanie vo Varíne pozostávajúcu z domu a skladovej haly. Dom slúži pre administratívu, predaj a technické zázemie pre zamestnancov, hala slúži na skladovanie materiálu prípadne na parkovanie pre úžitkové vozidlá. Hala má zastavanú plochu 332 m2, hlavná loď má rozmery 28x6,66 m a malé skladové prístavky a kotolňa o výmere spolu cca 60 m2. Svetlá úžitková výška haly 3,4 m.
Dom má zastavanú plochu cca 105 m2, na prízemí je predajňa, a dve pracovné miesta pre administratívu, ďalej rokovacia miestnosť , kuchynka, a sociálne zariadenie pre zamestnancov, v suteréne je pivnica 18 m2. Kancelárske aj sociálne priestory sú nadštandardne vybavené, napojené na alarm, internet, v predajni sa nachádza krb.
Oba objekty sú murované a zateplené, a majú samostatné plynové kúrenie, sú napojené na prípojku obecnej vody, elektriny, a kanalizácie a bezpečnostný kamerový systém. Celková výmera pozemku je 803 m2. Na pozemku a pred objektom je možné zaparkovať cca 5 osobných alebo úžitkových automobilov, nehnuteľnosti sú bez tiarch a sú kúpou voľné.

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Petr Růžička
Telefón:00421 903 442 162
E-mail:ruzicka-ZVNC-customreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.