Vyhľadávanie

V ponuke je 102 nehnuteľností.

Novostavby rodinných domov v obci Kunerad

Cena:
169 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Žilina
Obec: Kunerad
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: vo výstavbe
Podlahová plocha: 125 m2
Plocha pozemku: 700 m2
Energ. certifikát: A
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: garážové státie
ID inzerátu: 55623807
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame vám investíciu do zdravého bývania v rodinných domoch v obci Kunerad. Ide o realizáciu 5 rodinných domov v miernom juhozápadnom svahu východnej časti obce s pozemkami od 750 m2, pričom realizácia 3 domov bude v 1. etape v roku 2020 a dva domy budú postavené v 2. etape v roku 2021. Aktuálne sú predané všetky 3 domy v 1 etape a oba domy v 2. etape sú rezervované.
Pozrite si aktuálne fotografie z realizácie prvého domu a virtuálnu obhliadku domu:
https://inardex.sk/wp-content/uploads/virtual/inardex-002-m.html

Domy sú vhodné pre klientov, ktorí túžia po kvalitnom bývaní v tichej obci obklopenej lesmi a lúkami v dosahu krajského mesta Žilina a kúpeľov v Rajeckých Tepliciach.
Domy sú koncipované ako prízemné bungalovy bez podpivničenia s väčšími záhradami. Obytný priestor tvorí celkom 125 m2 úžitkovej plochy dispozične rozdelenej do obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálňou, 3 spální, kúpeľne, WC, chodby a technickej miestnosti. Na obývaciu izbu potom naväzuje na juh orientovaná terasa. Pri vstupe na pozemok z juhovýchodnej strany sa nachádza prístrešok pre 2 osobné automobily.
Obvodový plášť domu je z vápenopieskovej tehál hrúbky 175 mm s 300 mm polystyrénovým zateplením. Krytina strechy domu a prístrešku je betónová BRAMAC.
Vykurovanie objektu je navrhnuté ako teplovodné s tepelným spádom, pričom obeh vykurovacej vody zabezpečuje obehové čerpadlo. Zdrojom tepla pre pokrytie tepelnej straty v priestoroch objektu je tepelné čerpadlo vzduch-voda. Vetranie a odvod znehodnoteného vzduchu zabezpečuje kompaktná jednotka s rekuperáciou tepla (účinnosť 90 %). Dom bude napojený na elektrickú prípojku, obecný vodovod a obecnú kanalizáciu. Cena je uvedená za holodom s DPH, t.j. bez podláh, sanity, interiérových dverí, vrátane pozemku a inžinierskych sietí. V cenie nie je započítaný prístrešok pre autá. Termín pre odovzdanie domu je stanovený na december 2020. Pozrite si RD aj virtuálne.

https://inardex.sk/wp-content/uploads/virtual/inardex-002-m.html

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Petr Růžička
Telefón:00421 903 442 162
E-mail:ruzicka-ZVNC-customreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Zoznam nehnuteľností
V krátkosti o nás

Tím realitnej kancelárie CUSTOM.real s viac ako 25 ročnými skúsenosťami Vám pri každom obchode poskytuje odbornosť, kvalitu a profesionalitu. 
 

Ing. Eugen Cagáň
konateľ realitnej kancelárie

Novinky a aktuality
Posledné apartmány na predaj Posledné 3 voľné apartmány v SiestaKey v Rajeckých Tepliciach
Nová stránka Nová stránka CUSTOM.real spustená!