Vyhľadávanie

V ponuke je 108 nehnuteľností.

Rodinný dom s bazénom vo vilovej štvrti obce Vendryně, okres Frýdek Místek

Cena:
340 000,00 €
Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Frýdek-Místek
Obec: Vendryně
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 350 m2
Plocha pozemku: 1109 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 55623751
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rodinný dom po kompletnej prestavbe z roku 2002 v obci Vendryně, okres Frýdek Místek, ČR. Dom sa nachádza vo vilovej štvrti obce Vendryně, dostupný po asfaltovej ceste s pohodlným napojením na cestu 1. triedy E75 a na železnicu. Celková výmera pozemku je 1109 m2, plocha zastavaná domom je 170 m2. Dom je dvojpodlažný s 1 izbou a skladmi v obytnom podkroví a manzardovou strechou s krytinou z bonnského šindľa a obvodovým plášťom z IPORU so zateplením polystyrénom. Celková úžitková plocha domu je 350 m2. Na 1. NP. sa nachádza kuchyňa , jedáleň, spálňa, vinotéka, vnútorný gril, sociálne zariadenie, chodby, zádverie a garáž. , 2. NP tvorí kuchyňa, jedáleň, obývačka, spálňa, detská izba, sociálne zariadenie a krytá terasa.
Dom je napojený na všetky inžinierske siete, má plynové ústredné kúrenie, je napojený na elektrickú prípojku, na verejný vodovod, verejnú kanalizáciu a vlastnú studňu . V dome je centrálny vysávač, dom je klimatizovaný, priamo na streche je vysielač internetového signálu, na 2. NP sa nachádza 1400 litrové funkčné akvárium.
Na záhrade sa okrem zelene nachádza krytý vyhrievaný bazén, prístrešok pre dva automobily a úpravňa vody pre bazén, preliezky a hojdačky pre deti. Spolu s domom sa predáva zariadenie oboch kuchýň , vrátane elektrických spotrebičov. Súčasťou domu je aj na mieru zhotovený nábytok a vstavané akvárium. Požadovaná cena je 8,5 mil. českých korún. Dom je kúpou voľný k nasťahovaniu.
3D virtuálna prehliadka : https://livetour.istaging.com/57dfa99e-d33d-482a-8c98-c6bbac3df3b9

Virtuálna prehliadka:Maklér:

makler
Maklér:Ing. Petr Růžička
Telefón:00421 903 442 162
E-mail:ruzicka-ZVNC-customreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

Tím realitnej kancelárie CUSTOM.real s viac ako 25 ročnými skúsenosťami Vám pri každom obchode poskytuje odbornosť, kvalitu a profesionalitu. 
 

Ing. Eugen Cagáň
konateľ realitnej kancelárie

Novinky a aktuality
Posledné apartmány na predaj Posledné 3 voľné apartmány v SiestaKey v Rajeckých Tepliciach
Nová stránka Nová stránka CUSTOM.real spustená!