Vyhľadávanie

V ponuke je 105 nehnuteľností.

Bytová jednotka dokončená na kľúč!!!v štýlovom vidieckom trojdome IBA U NÁS

Cena:
159 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Žilina
Obec: Mojš
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
 
Podlahová plocha: 87 m2
Stav objektu: novostavba
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 55623385
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE IBA U NÁS na predaj NOVOSTAVBU - štýlový vidiecky rodinný dom pozostávajúci z troch bytových jednotiek, každá o výmere 87,35 m2 (prízemie 46,88 m2 + poschodie 40,47 m2), pričom predmetom predaja sú jednotlivé bytové jednotky. Dom je situovaný na vidieku, v blízkosti mesta, na slnečnom rovinatom pozemku a s parkovacími plochami. Tento typ bývania je vhodný ako alternatíva medzi bytom a domom. Dom bude postavený z tvárnic Ytong, zateplený, v dome budú priznané konštrukčné prvky - drevené trámové stropy (znaky vidieckeho bývania). Domček bude odovzdaný kompletne dokončený, s výnimkou kuchynskej linky. Dokončenie bude v nasledovnom štandarde: - podlahy: (dlažba-chodba) + lamino-(obytné priestory), steny vápennocementové omietky + biela farba, strop 1NP-priznaná drevená trámová konštrukcia, dvere interiérové (fólia drevodekor), podlahové kúrenie 1NP, kúpelňa (vaňa akrylátova 170x75cm, umývadlo 60cm, geberit + wc misa so sedátkom,batéria vaňová so sprchovým setom, batéria umývadlová + obklady a dlažba), bojler na ohrev vody + príprava na umiestnenie práčky (chodba), príprava sietí pre osadenie kuchynskej linky a TV, zateplenie strešného plášťa, podkrovné priestory-podlaha lamino, stropy SDK, strešné okná VELUX, príprava pre osadenie elekrických radiátorov (podkrovie).
Domček bude disponovať plastovými oknami Slovaktual s drevodekorom, s hliníkovými vchodovými dverami, nad vstupom do domu bude veľká markíza. V dome budú kompletné IS – voda, elektrina, kanalizácia. Pozemok o celkovej výmere 589 m2 bude rozdelený na tri časti, prístupová cesta bude podiele v 1/3. Orientácia domu Z-záhrada, obývačka,kuchyňa, jedáleň, V-vstup do domu. Prízemie pozostáva zo zádveria, chodby, kúpeľne, obývacej izby s jedálňou, kuchyňou a spálňou. Poschodie bude dodané ako otvorený priestor a je možné ho dokončiť podľa vlastných predstáv. Vnútorné nosné a akustické steny – murivo hr. 250 mm z vápennopieskových tvárnic. Strešná krytina – pozinkovaný plech. Cena dokončenej jednej bytovej jednotky: 159.000,- EUR s DPH. Výstavba bude ukončená 12/2020 . Pre viac info, príp. obhliadky, kontaktujte Tel.: 0903 442 185.

Maklér:

makler
Maklér:Vladimíra Šugárová
Telefón:0903442185
E-mail:sugarova-ZVNC-customreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

Tím realitnej kancelárie CUSTOM.real s viac ako 25 ročnými skúsenosťami Vám pri každom obchode poskytuje odbornosť, kvalitu a profesionalitu. 
 

Ing. Eugen Cagáň
konateľ realitnej kancelárie

Novinky a aktuality
Posledné apartmány na predaj Posledné 3 voľné apartmány v SiestaKey v Rajeckých Tepliciach
Nová stránka Nová stránka CUSTOM.real spustená!