Istota a tradícia v realitách

Predaj - polyfunkčná budovu s predajňou, administratívou a skladmi na Bratilsavskej ulici v Žiline

Cena: 320 000,00 € 402 €/m2
 
Kraj:Žilinský kraj
Okres:Žilina
Obec:Žilina
Ulica:Bratislavská
Kategória:Komerčné objekty
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:0
Úžitková plocha:796 m2
Energ. certifikát:Nemá
 
ID inzerátu:55623354

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj polyfunkčnú štvorpodlažnú budovu s prevažujúcou výmerou administratívnych a skladových plôch , malou predajňou a dvojpodlažnú prístavbu slúžiacu ako sklad na Bratislavskej ulici v Žiline na pozemku o celkovej rozlohe 656 m2.
Administratívna budova má zastavanú plochu 166 m2 celkom 3 nadzemné podlažia, ktoré dispozične tvoria schodiská, chodby, kancelárie, kuchynky, sociálne zariadenie a suterén, ktorý pozostáva zo schodiska, chodby, kotolne, skladu a sociálneho zariadenia. Budova bola rekonštruovaná a nadstavaná o jedno nadzemné podlažie v roku 2001, je po čiastočnej vnútornej rekonštrukcii vrátane výmeny vnútorných elektrických rozvodov, výmeny okien , inštalácie nového ústredného plynového kúrenia. Budova je napojená na elektrickú rozvodnú sieť, rozvod kúrenia z vlastného plynového kotla , verejnú kanalizáciu a verejný vodovod. Dvojpodlažná skladová prístavba bola takisto prestavaná a kolaudovaná v roku 2001, slúži ako sklad a garáž.
Na dvore a pred budovou je cca 15 parkovacích miest, nehnuteľnosti sú prístupné z Bratislavskej ulice a sú dobre dopravne napojené z a na diaľnicu D1 smer Bratislava a rovnako smerom na Kysuce a do centra Žiliny a cez „ľavobrežnú „ na ostatné smery.
Požadovaná cena za nehnuteľnosti je 320.000 EUR, vlastník nie je platca DPH. Nehnuteľnosti sú bez bez akýchkoľvek tiarch.

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Petr Růžička
Telefón:00421 903 442 162
E-mail:ruzicka-ZVNC-customreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2